درباره ویژن کارت ایرانیان

شرکت ویژن کارت ایرانیان تنها مجری انحصاری کارتهای EMV  در ایران

ویژن کارت ایرانیان

اطلاعات کلی در مورد کارت های ارائه شده توسط شرکت ویژن کارت ایرانیان:

شرکت ویژن کارت ایرانیان مفتخر است که اعلام نماید، شرکت، با بهره گیری از تخصص و تجربه فرزندان این مرز و بوم در قالب مدیران خود در حوزه خدمات مالی و اعتباری، اولین و کاملترین سرویسهای موجود در بخش کارت های مالی و اعتباری بین المللی را ارائه می نماید.

آنچه که امروز مایه مباهات است، استفاده کاربر ایرانی از تمامی خدمات ویزا و مسترکارت در سراسر دنیا و با همان قابلیتهای به روز میباشد. این امکان در پی تلاشهای بی وقفه کارکنان این شرکت صورت پذیرفته است و به مرور تکمیل تر و متعالی تر خواهد شد.

about-us-b.jpg

شرکت ویژن کارت ایرانیان با عرضه قانونی و رسمی ویزا و مسترکارت در میان اقشار مختلف جامعه، شرایط لازم برای انجام امور مالی و اعتباری بین المللی را به وجود آورده و همچنین در جهت رفاه حال مسافران ایرانی که به کشورهای خارجی سفر میکنند نیز با فراهم کردن امکان داشتن پول اعتباری در کارت به جای حمل پول نقد، زمینه ساز بهره مندی از خدمات گسترده و تخفیفهای بسیار قابل توجه در قالب یک کیف پول الکترونیکی بوده است.

در حال حاضر ویزا و مسترکارت در قالب کارتهای دبیت (Debit Card) در کشور عرضه شده و در ادامه نیز با راه اندازی سیستم های بسیار کامل، ویزا و مسترکارت در قالب کارتهای پیش پرداخت (Prepaid Card) به هموطنان عزیز ارائه خواهد شد.

ویژن کارت ایرانیان در یک نگاه

ویژن کارت ایرانیان امید دارد بتواند با راهکار های خود راهی را بگشاید و از فشار تحریم ها علیه هموطنان ایرانی خود بکاهد.

افتخارات کسب شده

با تشکر از شمایی که مهربانانه همراه ما بوده اید. حتی اگر این همراهی نگاهی کوچک به وبسایت ما باشد.

مشاوره صحیح
90%
پشتیبانی
80%
تنوع خدمت
60%
گارانتی قیمت
95%
مشتری مداری
86%

چرا ویژن کارت ایرانیان؟

سریع و متمایز

صدور کارت با نام از کشور مبدا ظرف حداکثر یک هفته و حواله ارزی به حساب مشتریان در آن کشور طی یک هفته کاری؛ حتی برای مبالغ بسیار کم( حداقل 100دلار/یورو)

قیمت مناسب
رضایت مندی مشتریان
گستردگی خدمات و پشتیبانی از آن
مشاوره صحیح و رایگان
تنوع خدمت
مشتری مداری

تیم ویژن کارت ایرانیان

مسئولیت پذیری ، انصاف ، رعایت نظم و احترام به قانون ، حرفه ای بودن ، روحیه کار تیمی ، کسب دانش و انتشار آن بخشی از ارزش های ویژن کارت ایرانیان است.
 

 logo.aspx  

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت ویژن کارت ایرانیان می‌باشد.