درباره ویژن کارت ایرانیان

شرکت ویژن کارت ایرانیان تنها مجری انحصاری کارتهای EMV  در ایران

ویژن کارت ایرانیان

اطلاعات کلی در مورد کارت های ارائه شده توسط شرکت ویژن کارت ایرانیان:

شرکت ویژن کارت ایرانیان مفتخر است که اعلام نماید، شرکت، با بهره گیری از تخصص و تجربه فرزندان این مرز و بوم در قالب مدیران خود در حوزه خدمات مالی و اعتباری، اولین و کاملترین سرویسهای موجود در بخش کارت های مالی و اعتباری بین المللی را ارائه می نماید.

آنچه که امروز مایه مباهات است، استفاده کاربر ایرانی از تمامی خدمات ویزا و مسترکارت در سراسر دنیا و با همان قابلیتهای به روز میباشد. این امکان در پی تلاشهای بی وقفه کارکنان این شرکت صورت پذیرفته است و به مرور تکمیل تر و متعالی تر خواهد شد.

شرکت ویژن کارت ایرانیان با عرضه قانونی و رسمی ویزا و مسترکارت در میان اقشار مختلف جامعه، شرایط لازم برای انجام امور مالی و اعتباری بین المللی را به وجود آورده و همچنین در جهت رفاه حال مسافران ایرانی که به کشورهای خارجی سفر میکنند نیز با فراهم کردن امکان داشتن پول اعتباری در کارت به جای حمل پول نقد، زمینه ساز بهره مندی از خدمات گسترده و تخفیفهای بسیار قابل توجه در قالب یک کیف پول الکترونیکی بوده است.

در حال حاضر ویزا و مسترکارت در قالب کارتهای دبیت (Debit Card) در کشور عرضه شده و در ادامه نیز با راه اندازی سیستم های بسیار کامل، ویزا و مسترکارت در قالب کارتهای پیش پرداخت (Prepaid Card) به هموطنان عزیز ارائه خواهد شد.

ویژن کارت ایرانیان در یک نگاه

ویژن کارت ایرانیان امید دارد بتواند با راهکار های خود راهی را بگشاید و از فشار تحریم ها علیه هموطنان ایرانی خود بکاهد.

افتخارات کسب شده

با تشکر از شمایی که مهربانانه همراه ما بوده اید. حتی اگر این همراهی نگاهی کوچک به وبسایت ما باشد.

چرا ویژن کارت ایرانیان؟

سریع و متمایز

صدور کارت با نام از کشور مبدا ظرف حداکثر یک هفته و حواله ارزی به حساب مشتریان در آن کشور طی یک هفته کاری؛ حتی برای مبالغ بسیار کم( حداقل ۱۰۰دلار/یورو)

قیمت مناسب

مبالغی که بابت هزینه کارت و پشتیبانی به صورت ریالی اخذ میشود، یک سرمایه گذاری ارزان و مطمئن برای کاربران ایرانی است در راستای گشوده شدن درهای رسیدن به افق های جهانی

رضایت مندی مشتریان

بازخورد بسیار مناسب از مشتریان قدرشناس و گسترده ویژن کارت بابت خدمات ارائه شده تاکنون

گستردگی خدمات و پشتیبانی از آن

پشتیبانی ۲۴ ساعته از خدمات گسترده ارائه شده به مشتریان و دغدغه توسعه روز افزون خدمات نزد کارکنان خدوم شرکت

مشاوره صحیح و رایگان

کارشناسان ویژن کارت در تمامی ساعات روز با ارائه راهکارهای مناسب، متقاضیان متعدد از اقشار مختلف جامعه را در حوزه خدمات مالی و اعتباری بین المللی راهنمایی می نمایند.

تنوع خدمت

شرکت، علاوه بر ارائه سرویس های کامل ویزا و مسترکارت در دوقالب پیش پرداخت و دبیت، ارائه دهنده خدمات متنوع مالی و اعتباری دیگری است که دارندگان ویژن کارت با درمیان گذاشتن درخواستهای خود با مشاوران شرکت میتوانند از آنها بهره مند شوند.

مشتری مداری

اصل اول ویژن کارت، این عبارت است: “همیشه حق با مشتری است.”

تیم ویژن کارت ایرانیان

مسئولیت پذیری ، انصاف ، رعایت نظم و احترام به قانون ، حرفه ای بودن ، روحیه کار تیمی ، کسب دانش و انتشار آن بخشی از ارزش های ویژن کارت ایرانیان است.