امنیت کارت های ما

شرکت ویژن کارت ایرانیان با ارائه محصولات الکترونیکی در قالب کارت‌های هوشمند و مدارک امنیتی با کد    MICR ، در ارائه محصولات امن پیشرو می باشد.

این شرکت تمام انواع کارت‌های اعتباری، کارت‌های نقدی بانکی، کارت‌های هوشمند مبتنی بر تراشه را در نهایت دقت، کیفیت و در تیراژ بالا برای بانک‌ها صادر می‌نماید. همچنین مدارکی چون چک‌های بانکی، فیش بانکی، چک مسافرتی و چک‌های هدیه را با در نظر گرفتن ویژگی‌های گوناگون امنیتی به بانک‌ها ارائه می‌دهد.

تمامی تولیدات و محصولات ویژن کارت ضد دستکاری و جعل بوده و بالاترین سطح امنیت در آنها رعایت شده است.

صنعت بانکداری به عنوان بخش مهم تجارت، به منظور واکنش سریع به رشد فن آوری و اطلاعات، لازم است توأمان با رشد تجارت الکترونیک، رشد و پیشرفت داشته باشد. بارزترین نتیجه الکترونیکی شدن این صنعت جلوگیری از جا به جایی‌های نقدی وجوه است که این امر خود باعث کاهش هزینه چاپ اسکناس و ایمنی در برابر سرقت می شود و البته این مهم زمانی تحقق می‌یابد که کارت‌ها در نهایت دقت و امنیت صادر گردد.

شرکت ویژن کارت ایرانیان این توانایی را دارد که کارت‌هایی با بالاترین سطح امنیت و کیفیت را در تیراژ بالا جهت هر سطحی از نیازهای بانکی صادر نماید سیستم عامل تراشه ها به صورت کاملأ امن طراحی شده و همچنین کدگزاری امن از زمان طراحی تا تحویل این اطمینان را به شما می دهد که بهترین نتیجه را به دست خواهید آورد. این شرکت اطلاعات شخصی مشتریان را به صورتی درون ریز تراشه های نصب شده برروی کارت نگه داری می کند که به هیچ وجه قابل کپی کردن با دستگاه های هک کننده نیستند.

بخش بانکداری کشور ما در زمینه کارایی، بسیار مدرن و در زمینه خدمات دهی بسیار شخصی و کاربردی شده است. تکنولوژی هوشمند ما به بانک ها این اطمینان را می دهد که اطلاعات کاملأ امن ذخیره شده و قابلیت به روز رسانی و ذخیره اطلاعات بیشتر در این نوع کارت ها وجود دارد.

 

انتخاب شما هرچه که باشد ما می توانیم با طراحی و ساخت یک کارت پاسخگوی نیاز شما باشیم.